اخبار فالنیک (ایران اچ پی)

قرعه کشی آذر ماه فالنیک (ایران اچ پی)

دوشنبه 15 دی 1393
89 بازدید کننده
گروه ایران اچ پی

جشنواره فالنیک با اهداء دو دستگاه تبلت اسلیت 7 اچ پی به برندگان قرعه کشی آذر ماه در دفتر مرکزی فالنیک (ایران اچ پی) برگزار گردید. جشنواره ماهانه فالنیک، از خرداد آغاز شده و هر ماه به قید قرعه به مشتریان همان ماه فالنیک هدایا اهدا می گردد.

مشروح خبر ...

سری پرینتر های m127 series HP Laserjet pro

شنبه 06 دی 1393
76 بازدید کننده
گروه خبرهای اچ پی

سری پرینتر هایm127 series HP Laserjet pro به صورت استاندارد فاقد گوشی تلفن می باشد، اخیرا گزارش هایی در خصوص فروش مدل گوشی دار این محصول در بازار ایران به دست رسیده است.

مشروح خبر ...

قرعه کشی آبان ماه فالنیک (ایران اچ پی)

دوشنبه 01 دی 1393
52 بازدید کننده
گروه ایران اچ پی

جشنواره فالنیک با برگزاری ششمین دوره قرعه کشی ماهانه ایران اچ پی ادامه یافت. مراسم اهدا جوایز برندگان قرعه کشی در دفتر مرکزی فالنیک با حضور برندگان برگزار شد. جشنواره ماهانه فالنیک، از خرداد 93 آغاز شده و هر ماه به قید قرعه به مشتریان همان ماه فالنیک هدایا اهدا می گردد.

مشروح خبر ...

قرعه کشی مهر ماه فالنیک (ایران اچ پی)

دوشنبه 01 دی 1393
39 بازدید کننده
گروه ایران اچ پی

جشنواره فالنیک با اهداء دو دستگاه تبلت اسلیت 7 اچ پی به برندگان قرعه کشی مهر ماه در دفتر مرکزی فالنیک (ایران اچ پی) برگزار گردید. جشنواره ماهانه فالنیک، از خرداد 93 آغاز شده و هر ماه به قید قرعه به مشتریان همان ماه فالنیک هدایا اهدا می گردد.

مشروح خبر ...

قرعه کشی شهریور ماه فالنیک (ایران اچ پی)

دوشنبه 01 دی 1393
65 بازدید کننده
گروه ایران اچ پی

برندگان جوایز دوره چهارم قرعه کشی ماهانه فالنیک (ایران اچ پی) مشخص شدند. مراسم اهدا جوایز برندگان در دفتر مرکزی فالنیک برگزار گردید. جشنواره ماهانه فالنیک، از خرداد 93 آغاز شده و هر ماه به قید قرعه به مشتریان همان ماه فالنیک هدایا اهدا می گردد.

مشروح خبر ...

قرعه کشی مرداد ماه فالنیک (ایران اچ پی)

دوشنبه 01 دی 1393
72 بازدید کننده
گروه ایران اچ پی

مراسم اهدای جوایز قرعه کشی ماهانه فالنیک (ایران اچ پی)، با حضور برندگان قرعه کشی مرداد ماه، در دفتر مرکزی ایران اچ پی برگزار شد. جشنواره ماهانه فالنیک، از خرداد 93 آغاز شده و هر ماه به قید قرعه به مشتریان همان ماه فالنیک هدایا اهدا می گردد.

مشروح خبر ...

جشنواره ملی برندهای برتر محبوب مصرف کنندگان

چهارشنبه 12 آذر 1393
82 بازدید کننده
گروه صنف رایانه و ماشین های اداری

جشنواره برترین برندهای محبوب مصرف کنندگان به همت انجمن ملی حمایت از حقوق مصرف کنندگان و با هدف معرفی برندهای برتر در حوزه های مختلف کالا و خدمات برگزار می گردد، که شرکت فالنیک (ایران اچ پی) نیز به عنوان بزرگترین ارائه کننده محصولات و خدمات برند اچ پی در این جشنواره حضور یافته است.

مشروح خبر ...

تحلیل بازار جهانی سرور توسط سایت معتبر IDC

دوشنبه 07 مهر 1393
125 بازدید کننده
گروه خبرهای اچ پی

سایت IDC در آگوست سال 2014 با استفاده از گزارشهای محققان بازار خود در سراسر دنیا، آخرین تحلیل خود از سهم شرکتها از بازار سرورها را منتشر کرد. طبق آخرین تحلیل ها در مورد سهم بازار جهانی سرور توسط این سایت معتبر، کمپانی اچ پی پیشتاز بازار بوده و روند رو به رشد خود را نسبت به سال های گذشته ادامه می دهد.

مشروح خبر ...

داستانی واقعی از سهم بازار سرورهای اچ پی

دوشنبه 07 مهر 1393
220 بازدید کننده
گروه مقالات

کمپانی HP رهبر و پیشتاز بازار سرور در دنیاست و آخرین تحلیلها در مورد سهم بازار فعالان این بخش که توسط سایت معتبر IDC انجام شده، آن را تایید می کند. در ادامه حقایقی که در این تحلیل آمده است را مرور می کنیم.

مشروح خبر ...

جشنواره سال تحصیلی فالنیک (ایران اچ پی)

یکشنبه 23 شهریور 1393
134 بازدید کننده
گروه ایران اچ پی

فالنیک (ایران اچ پی) به بهانه فرارسیدن مهرماه، جشنواره سال تحصیلی خود را با تخفیف ویژه تا 7 درصدی بر روی برخی از کالاهای خود، از 25 شهریور تا 5 مهر ماه آغاز می کند.

مشروح خبر ...