اخبار فالنیک (ایران اچ پی)

جشنواره ملی برندهای برتر محبوب مصرف کنندگان

چهارشنبه 12 آذر 1393
30 بازدید کننده
گروه صنف رایانه و ماشین های اداری

جشنواره برترین برندهای محبوب مصرف کنندگان به همت انجمن ملی حمایت از حقوق مصرف کنندگان و با هدف معرفی برندهای برتر در حوزه های مختلف کالا و خدمات برگزار می گردد، که شرکت فالنیک (ایران اچ پی) نیز به عنوان بزرگترین ارائه کننده محصولات و خدمات برند اچ پی در این جشنواره حضور یافته است.

مشروح خبر ...

تحلیل بازار جهانی سرور توسط سایت معتبر IDC

دوشنبه 07 مهر 1393
91 بازدید کننده
گروه خبرهای اچ پی

سایت IDC در آگوست سال 2014 با استفاده از گزارشهای محققان بازار خود در سراسر دنیا، آخرین تحلیل خود از سهم شرکتها از بازار سرورها را منتشر کرد. طبق آخرین تحلیل ها در مورد سهم بازار جهانی سرور توسط این سایت معتبر، کمپانی اچ پی پیشتاز بازار بوده و روند رو به رشد خود را نسبت به سال های گذشته ادامه می دهد.

مشروح خبر ...

داستانی واقعی از سهم بازار سرورهای اچ پی

دوشنبه 07 مهر 1393
128 بازدید کننده
گروه مقالات

کمپانی HP رهبر و پیشتاز بازار سرور در دنیاست و آخرین تحلیلها در مورد سهم بازار فعالان این بخش که توسط سایت معتبر IDC انجام شده، آن را تایید می کند. در ادامه حقایقی که در این تحلیل آمده است را مرور می کنیم.

مشروح خبر ...

جشنواره سال تحصیلی فالنیک (ایران اچ پی)

یکشنبه 23 شهریور 1393
109 بازدید کننده
گروه ایران اچ پی

فالنیک (ایران اچ پی) به بهانه فرارسیدن مهرماه، جشنواره سال تحصیلی خود را با تخفیف ویژه تا 7 درصدی بر روی برخی از کالاهای خود، از 25 شهریور تا 5 مهر ماه آغاز می کند.

مشروح خبر ...

افتتاح فروشگاه پلاتر ایران اچ پی

پنجشنبه 20 شهریور 1393
96 بازدید کننده
گروه ایران اچ پی

فروشگاه پلاتر فالنیک (ایران اچ پی) مورخ 20 شهریور ماه 93، افتتاح شد. در این فروشگاه مشخصات فنی پلاترهای اچ پی به صورت تخصصی آورده شده و نقد و بررسی های ویژه آنها به سایت اضافه می شود.

مشروح خبر ...

افزایش امنیت وب در قالب پروژه ی صفر

چهارشنبه 12 شهریور 1393
61 بازدید کننده
گروه اخبار

گوگل به تازگی درحال مشورت با کارشناسان امنیتی برای افزایش امنیت وب و ایجاد محیطی امن‎تر در زندگی اینترنتی است. این غول تکنولوژی، طرح جدیدی را به عنوان "پروژه ی Zero" معرفی کرده است و در آن با همکاری سازندگان نرم افزارها، سعی دارد اطمینان حاصل کند که هیچ رخنه ی امنیتی یا باگی در برنامه ها باقی نماند.

مشروح خبر ...

ویندوز 9 و شیوه ی فعال سازی جدید مایکروسافت

چهارشنبه 12 شهریور 1393
125 بازدید کننده
گروه اخبار

یک هکر روسی با نام WZor به تازگی در وب سایت خود، مطلبی درباره ی ویژگی‏های احتمالی Windows 8.1 و نیز Windows 9 منتشر کرده. بر این اساس، آپدیت دوم ویندوز 8، آخرین آپدیت مهم این سری بوده و پس از آن مایکروسافت از ویندوز 9 پرده برداری خواهد کرد.

مشروح خبر ...

منوی استارت جدید ویندوز

چهارشنبه 12 شهریور 1393
68 بازدید کننده
گروه اخبار

به تازگی تصاویری در فضای مجازی منتشر شده که نشان می‎دهد مایکروسافت درحال بازگرداندن منوی استارت بسیار محبوب، به ویندوز است.

مشروح خبر ...

احتمال معرفی یک All-In-One جدید از HP

چهارشنبه 12 شهریور 1393
52 بازدید کننده
گروه خبرهای اچ پی

کمتر از یک ماه پس از معرفی Slate 21، اینک شرکت HP ظاهرا در حال بررسی شرایط برای معرفی یک All-in- One جدید با نام Slate 17 می باشد.

مشروح خبر ...

جزئیات سخت افزاری احتمالی تبلت جدید HP

چهارشنبه 12 شهریور 1393
48 بازدید کننده
گروه خبرهای اچ پی

حدود سه ماه پیش بود که اخباری مبنی بر ورود نسخه‌‎ی جدیدی از تبلت‏های HP با نام Slate 8 مطرح شد. حال، پس از گذشت سه ماه می‏دانیم که باید این تبلت را Slate 8 Plus بنامیم. در ادامه، برخی مشخصات احتمالی این تبلت را بازگو می کنیم.

مشروح خبر ...